Türkiye Barolar Birliği

Son dakika Türkiye Barolar Birliği haberleri ve Türkiye Barolar Birliği haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Türkiye Barolar Birliği ile ilgili 8 haber listeleniyor.

Türkiye Barolar Birliği Haberleri

ANKARA BAROSUNUN DÜZENLEDİĞİ “LAİK DEVLET FORUMU-2”

Bilindiği gibi, 27 Şubat 2024 tarihli Sonsöz Gazetesi ve Sonsöz İnternet Haber Sitesindeki yazımda, Ankara Barosu’nun, 17 Şubat 2024 tarihinde düzenl...

21.YÜZYILDA BARIŞ HAKKI…ÖNCESİ VE SONRASI…ŞİDDET ve ADALET…

12 Ocak 2024 tarihli ve “Ahhh ve Ohhh Dedirten Yargı Kararları” başlıklı yazımın giriş cümlesinde “Türkiye ve Dünya adaleti sağlayamadı” demiştim. Tür...

Yerlikaya, TBB Başkanı Sağkan ve beraberindeki heyetle görüştü

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Erinç Sağkan'ı, TBB Yönetim Kurulu üyelerini ve baro başkanlarını kabul etti.

Türkiye Barolar Birliği heyetinden Anıtkabir'e ziyaret

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Erinç Sağkan ve beraberindeki heyet, "13. Olağanüstü Genel Kurul" dolayısıyla Anıtkabir'i ziyaret etti.

"Hukukun Üstünlüğü Yürüyüşüne Davet"

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Erinç Sağkan, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi.

"TBB'nin 'Hukukun Üstünlüğü' yürüyüşüne destek vereceğiz"

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, "Yarın Türkiye Barolar Birliği'nin düzenlediği 'Hukukun Üstünlüğü' yürüyüşüne, milletvekillerimizle birlikte katılıp des...

'Uluslararası Aile Hukuku Sempozyumu' düzenlenecek

Adalet Bakanlığı, Aile Mahkemeleri'nin etkinliğinin artırılması amacıyla 'Uluslararası Aile Hukuku Sempozyumu' düzenleyecek.

Eski baro başkanı darbedildi

Nevşehir Barosu eski Başkanı Mustafa Necmi Öncül, müvekkilinin davalı olduğu 2 kişi tarafından darbedildi. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz