Yerel Haberler

En Güncel Yerel Haberler

Ankara Zabıtası’ndan Haymana’da şeffaf kabin ve hijyen paketi mesaisi

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, pandemi sürecinde toplum sağlığını korumak amacıyla çalışmalarını 7/24 aralıksız sürdürüyor. Ankara Zabıtası son olarak Haymana ilçesinde maske, siperlik ve dezenfektan dağıtımı yaparken, servis araçlarına ise şeffaf kabin montajı gerçekleştirildi.

Çankaya evlerinde yeni dönem başlıyor

Pandemi eylem planı ile kültür sanat merkezlerinde etkinliklerine başlayan Çankaya Belediyesi, 100'den fazla farklı branşta kursların verildiği, etkinlikler ve eğitimlerle Çankayalıların ikinci adresi haline gelen Çankaya Evleri'nde eğitimlere başlıyor.

Ankara’da koronavirüs denetimi

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde 200 personelle koronavirüs önlemlerine yönelik denetim gerçekleştirildi.

Başkent’te haraç çetesine operasyon: 4 gözaltı

Ankara'da, Suriye uyruklu vatandaşlardan baskı ve tehdit yoluyla para alan çeteye yönelik düzenlenen operasyonda, 4 kişi gözaltına alındı.

Ankara’da dronlu silah kaçakçılığı operasyonu

Adana'dan Ankara'ya silah satmaya gelen şüphelilerin bulunduğu iki otomobile dronla havadan takip edilerek, düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı. Araçlarda yapılan aramada 3 silah ve fişek ele geçirildi.

Başkan Altınok Zirve etkinlik’te gençlerle buluştu

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Avrupa Yerel Demokrasi Haftası (AYDH) kapsamında Keçiören’de yaşayan Türk ve yabancı uyruklu 14 genç ile ‘Zirve Etkinlik’ adı altında tertip edilen toplantıda bir araya geldi.

Yerel Haberler sayfası ile sizlere Ankara’dan güncel haberler iletiyoruz!