Ana Sayfa Yerel Haberler Yenimahalle’nin havuzları herkese açık

Yenimahalle’nin havuzları herkese açık

-

Yenimahalle Belediyesi havuzları, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın hayata geçirdiği “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projesi için kapılarını açtı.


Proje kapsamında Yenimahalle’nin 4 ayrı havuzunda, ilkokulda okuyan öncelikle 3. ve 4. sınıf öğrencilerine deneyimli antrenörler eşliğinde  Beden Eğitimi ve Oyun derslerinde ücretsiz yüzme eğitimi verilecek.

Bülent Ecevit Yüzme Havuzu’nda start alan eğitimlerin ilk gününde ev sahibi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, Yenimahalle İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Gençlik ve Spor Yenimahalle İlçe Müdürü Güven Kurt, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Gürsel Uzunca ile birlikte minik kursiyerlerin heyecanına ortak oldu.

HEPİMİZİN AMACI VATANDAŞA HİZMET

Proje ortaklarına havuzu da gezdiren Başkan Yaşar, “Yenimahalle, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının uyum içerisinde çalıştığı bir ilçe. 10 yıldır hiçbir kurumla sıkıntı yaşamadık.
Bizler de vatandaşın parasını harcıyoruz, sizlerde onların parasını harcıyorsunuz. Hepimizin amacı vatandaşa doğru, düzgün, kaliteli hizmet verebilmek. Kavgayla zaten bir yere varılmaz. Bizim uyum içinde çalışmamızdan halk da memnun. Belediyemize ait tüm hizmet alanlarının kapıları sizlere açık” dedi.

YENİMAHALLE BAŞKENT’İN EN MUTLU İLÇESİ

Başkan Yaşar’a destekleri ve ilçedeki birleştirici, yapıcı tutumu için teşekkür eden Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural da “Göreve geldiğimden beri belediye başkanımız da, ekibi de bize hep destek oldu.

Belediye personelleri sanki kendi çalışanlarımız gibi ne zaman bir iş olsa anında gereğini yapılıyor.
İlçemiz bugün Başkentimizin en uyumlu, en güvenli, en mutlu ilçesi. Bu uyumdaki en büyük pay da sayın başkanındır” diye konuştu.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Haberler Kaçmaz!

İran: ABD kendi droneunu vurmuş olabilir

İran Dışişleri Bakanı Yardımcısı Abbas Irakçi, Trump’ın İran’a ait bir insansız hava aracının düşürüldüğü iddialarına