Yeni nesil ev sinema sistemleri

0
13
- Reklam -

Hafta sonları salonlarını doldurduğumuz sinemalar vardı eskiden. Zaten rağbet azalmışken Covid – 19 sonrası iyice uzaklaştık bu alışkanlıklarımızdan.


Fakat hepsinden daha fazla bizi evde kalmaya zorlayan bir sistemin içine düştük. Artık farklı isimlerde bir çok platformla karşı karşıyayız. Endüstri bakımından fazlasıyla büyüme gösteren sinema ve dizi sektörüne bir özgürlük ilacı gibi gelen internet platformlarından bahsediyorum. Sadece cüzi bir ücreti veriyorsunuz ve istediğiniz tüm içerikler sizin her saniye yanınızda oluyor. Toplu taşımada, evde, bir kahve salonunda tüketebiliyorsunuz.


Ancak bu durum öyle bir hal almaya başladı ki sadece bir platformla olacak bir iş halinden çoktan çıktı. Popüler kültür bizi her geçen gün başka birine daha abone olmaya davet ediyor.

- Reklam -


Bunlar öyle hızlı ilerliyor ki bir anda 10 tl ona 20 tl buna derken kocaman bir harcama haline geldi. Bu kadar özgür ve bağımsız platformları bir araya getirmek mümkün değil tabi ki; ama insan TV gibi bir düzenleme ile paket halinde almak istemiyor da değil. Eminim bu da zamanla olacaktır. İşte bizler de ateşin değil de bitmek bilmeyen harcamaların icadına denk geldik. Elinize kuvvet.

- Reklam -