(yeni detaylarla) Ataşehir’de kadının öldüğü gasp dehşeti kamerada

0
2

Cengiz ÇOBAN – Ramazan EĞRİ – Özgür EREN – İsa ALMAÇAYIR – İstanbul DHA –  ATAŞEHİR’de kadının öldüğü gasp dehşeti güvenlik kamerasına yansıdı.
Olay sabah saatlerinde Küçükbakkalköy Mahallesi Başar Sokak’taki holdingi binası önünde yaşandı.
İddialara göre holding çalışanı Sibel Koçan (41) ve yanındaki şirket çalışanı içinde yaklaşık 3 milyon lira bulunan çanta ile aracına bineceği sırada saldırıya uğradı. Yanlarına bir araçla yaklaşan silahlı 3 kişi, çantayı almak istedi. Kadının direnmesi üzerine saldırganlar silahlarını ateşledi. Kadını başından vuran saldırganlar para dolu çantayı alarak kaçtı. Olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.  Olay yerine gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan kadın yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, boş kovan ve araçta inceleme yaptı. Görgü tanığı Ayhan Morkoç, “Bir kadının vurulduğunu gördük. 3 el silah sesi duyduk. Arabaya bineceği sırada vurulmuş, pusu kurmuşlar herhalde” diye konuştu. Polis kaçan silahlı saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

ESKİ KOCASI İNTİHAR ETTİ
Bu arada Sibel Koçan’ın eski kocasının olaydan birkaç saat sonra intihar ettiği öğrenildi. İntihar eden kişinin aynı zamanda şirketin ortağı olduğu belirtildi
FOTOĞRAF

- Reklam -

- Reklam -