Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Nilay Uğuroğlu

Nilay Uğuroğlu

148 HABERLER 0 YORUMLAR

Altın ve petrol fiyatları yatay

0
Güvenli liman talebiyle hızla yükselerek 2,075.19 dolarlık yeni rekor düzeyi gören altın, Rusya'nın Covid-19 aşısını tescil ettiğini açıklamasıyla sert düşerek dip düzeylere indikten sonra toparlandığı 1,930 doların üzerinde tutundu.

Daha yeşil bir Ankara için

0
blank
Başkent’in her köşesini birbirinden güzel mevsimlik çiçekler ve bitkilerle süslemeye devam eden Büyükşehir Belediyesi bu kez de Ayaş Yolu’nda yer alan orta refüjü rengarenk güllerle süsledi.

Yenimahalle’de dart turnuvası başlıyor

0
Yenimahalle Belediyesi, Türkiye’de Covid-19 alarmı verildiği günden bu yana halk sağlığı için gecesini gündüzüne katarak, canla başla çalışan personellerine motivasyon amacıyla Dart Turnuvası düzenliyor. İlk ayağı personeller arasında yapılacak olan turnuvanın, pandeminin seyrine göre ilerleyen tarihlerde ilçe genelinde de yapılması planlanıyor.

Cilt kanseri 8 yaşındaki Salih, gün ışığına çıkamıyor

0
Erzurum'da 2 yaşındayken cilt kanseri teşhisi konan Salih İğneci (8) hastalığı nedeniyle dışarı çıkamıyor. Annesinin perdelerle kapattığı dört duvar arasında yaşayan Salih İğneci'nin tek isteği, çocukluğunu akranları gibi sokakta geçirmek. Yüzünün büyük bölümünde derin yaralar oluşan oğlunun ilaç masraflarını karşılamak için baba İdris İğneci, mesleği olan aşçılığı bırakıp, çobanlık yapmaya başladı.