Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Erkan Dişoğlu

Erkan Dişoğlu

5 HABERLER 0 YORUMLAR
Erkan DİŞOĞLU kariyerine 1991 yılında Almanya Hannover'daki Köpek Eğitim Okulu'ndan mezun olarak Uluslararası Köpek Eğitmeni olarak başladı. 1994'de Emnniyet Genel Müdürlüğü'nün kar amacı gütmeyen ilk Türk danışmanı ve eğitmeni oldu. Gökçeada Alay Komutanlığı Köpek Eğitim Ekibi'nin kurulmasında rol aldı ve 1999'da askerlik hizmeti esnasında Asayiş ve Koruma köpekleri ve sahiplerinin eğitimini gerçekleştirdi. 2000 yılında Dost K9 Köpek Eğitim Okulu'nu kurdu. 2018 Haziran ayından beri Sonsöz Gazetesi'nde haftalık yazıları ile dikkat çekiyor...

Ormandan okula

0
Altındağ’ın meyve ormanı yeşillenmeye başladı. Altındağ Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl Kasım ayında, ilçede görev yapan 5109 öğretmenin her biri için dikilen meyve fidanları toprağa tutundu.

Çankayalılar güne sporla başlayacak

0
Çankaya Belediyesi, pandemi nedeniyle ara verilen “Spor Yap Sağlıklı Kal” sabah sporlarını yeniden başlatıyor. Çankayalılar haftanın üç günü Zafer Park, Ahmed Arif Parkı ve Muharrem Dalkılıç Parkı’nda antrenörler eşliğinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında gerekli tüm önlemlerin alındığı koşullarda açık havada sporla buluşacak. Sabah sporu 6 Temmuz pazartesi sabahı saat 09.00’da başlayacak.

Avrupa’nın en büyük RCC barajı Çetin HES açılıyor

0
Siirt’in Şirvan ve Pervari ilçe sınırları içerisinde yer alan Çetin Barajı ve Hidroelektrik Santrali (HES) tam kapasite olarak elektrik üretimine başlarken, Limak açılışın 5 Temmuz Pazar günü saat 15.00’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katılacağı törenle gerçekleştirileceğini duyurdu.

Yks ,Bim ve A101 Üzerine…

0
Öyle bir sınav düşününki yılda sadece tek bir defa katılıyorsunuz ve geleceğiniz oradaki performansınıza bağlı!!! O gün hastalanma ,gecikme lüksünüz yok yada kendinizi kötü bile hissedemezsiniz ,kaza bela size uğramamalı ,tüm bedensel ve zihinsel fonksiyonlarınız yerinde ,motivasyonunuz yüksek ve Temel Yeterliliklerle birlikte Alan Yeterliliğinede hakim olmalısınız. Hangi sınav mı bu; tabiki Tyt ve Ayt yani Üniversite Giriş Sınavı