Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Erden Aktoğu

Erden Aktoğu

234 HABERLER 0 YORUMLAR
1984 yılında merhaba dediği spor basınında, Ortadoğu, Tercüman, Gözcü ve Günaydın gazetelerinde muhabirlikten spor müdürlüğüne geçti. 2013 yılından bu yana gazetemiz Sonsöz’e yazıyor.

Okulların açılması çocukların psikolojik sağlığı açısından iyi olabilir

0
Uzman Psikolog Rabia Ünsaldı Köle, "Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu, okulların açılmasını sağlıklı görüyorlarsa, bu durumun çocukların psikolojik sağlığı açısından iyi olacağını düşünüyorum" dedi.

Gönüllü ve gönülsüz kölelik

0
Zihinde başlar, beden de son bulur teslimiyetçilik. Kimi zaman yoksulluğun, kimi zaman çaresizliğin sonucudur yaşanan… İnsanların; yemek yeme, giyinme, barınma gibi ihtiyaçlarını karşılamak ve çocuklarına iyi bir gelecek verebilmek adına düşük ücretle çalışanlar, gönüllü köle olmayı da bir şekilde kabul etmişlerdir. Güç sahibi olanlar parasıyla, güçsüz gördüklerinin, güçlenmemesi için ellerinden gelen her şeyi yapar; işine geldiği sürece kullanır, işine gelmediği an, kapının önüne koyar. Üç kuruşa razı olsun, dört kuruş istemesin, kendisi bin kuruş kazansın…

Mert Günok varsa sorun yok

0
Süper Lig'de şampiyonluk için önemli bir avantaja sahip Medipol Başakşehir'de milli kaleci Mert Günok, ligin en az gol yiyen kalecisi olarak dikkat çekiyor. 31 yaşındaki file bekçisi, geçen sezonu da en az gol yiyen eldiven olarak tamamlamıştı.

Şampiyonluk coşkusu pandemi tedbirlerini gölgede bıraktı

0
Kırıkkale'de, Bölgesel Amatör Lig (BAL) şampiyonu olan Kırıkkale Büyük Anadolu Spor için kutlama yapan taraftarlar, maske ve sosyal mesafeyi unuttu.