Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Erden Aktoğu

Erden Aktoğu

Erden Aktoğu
244 HABERLER 0 YORUMLAR
1984 yılında merhaba dediği spor basınında, Ortadoğu, Tercüman, Gözcü ve Günaydın gazetelerinde muhabirlikten spor müdürlüğüne geçti. 2013 yılından bu yana gazetemiz Sonsöz’e yazıyor.

İlaç borcu

0
Geçtiğimiz haftanın yoğun gündemi arasına sıkışan, haberlerde sadece birkaç satır ile ifade edilen ama aslında her Türk vatandaşının sağlığı için çok önemli bir haber olan ABD’nin Ankara Büyükelçisi David M. Satterfield’in aslında bir tür tehdit olarak da algılanabilecek açıklamasına dikkat çekmek istiyorum.

Bakan Çavuşoğlu: Sahada ve masada Azerbaycan’ın yanındayız

0
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçiliği'ni ziyaret ederek, "Bu sorunun tek bir çözümü var; Ermenistan işgal ettiği Azerbaycan topraklarından çekilecek. Bu çekilme olmadığı sürece sorun çözülmez. Sahada ve masada Azerbaycan'ın yanındayız. Bu meseleyi kökünden çözmek istiyoruz" dedi.

Ürettiği 128 çeşit turşu, yok satıyor

0
Mustafa KIRLAK/PERŞEMBE (Ordu), (DHA)-ORDU'nun Perşembe ilçesinde, baba mesleği olan turşuculuğu sürdüren Yasin Öztürk (45), yumurtadan balığa, sebze ve meyvelere kadar 128 çeşit turşu üretiyor....

Bayrampaşa’da sel sularına kapılan motosiklet böyle sürüklendi 

0
Alper KORKMAZ / İSTANBUL,(DHA)- BAYRAMPAŞA'da aniden bastıran sağanak bazı noktalarda sele neden oldu. Sokakta park halindeki bir motosiklet sel sularına kapılırken o anlar bir...