Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Emre Yılmaz

Emre Yılmaz

115 HABERLER 0 YORUMLAR
2013-2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünden mezun oldu. Mayıs 2018 tarihinden itibaren Sonsöz Gazetesi'nde video editörü olarak aktif olarak devam etmektedir.

Sağlık Bakanlığı: Tedaviniz tamamlanana kadar evden çıkmayın

0
Sağlık Bakanlığı'nca, "Covid-19'a yakalandıysanız ve tedavinize evde devam edilecekse hastalığı başkalarına bulaştırmamak için tedaviniz tamamlanana kadar evden çıkmayın, evinizde mümkünse aile bireylerinden ayrı bir odada kalın" uyarısında bulunuldu.

Kiracısı kaçak elektrik ve su kullanan 79 yaşındaki kadına 10 ay...

0
Adana’daki 2 katlı gecekondusunun birinci katında yaşayan kiracılarının kaçak elektrik ve su kullandığı ortaya çıkan Fikriye Tuna (79) kesilen 20 bin lira tutarındaki faturayı ödeyemeyince 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.

“Patlamaya neden olan madde Türkiye’de yasak”

0
Lübnan’da, 4 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen, yüzlerce kişinin ölümü ve hükümetin istifasına neden olan patlamanın sebebi tüm dünyanın gündemine oturdu.

Uğurcan Çakır, Sheffield United yolunda

0
Trabzonspor'un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır’ın transferi konusunda İngiltere Premier Lig takımlarından Sheffield United ile bordo mavili ekibin prensip anlaşmasına vardığı ve sonraki satışından alınacak pay maddesinde de uzlaşmanın sağlanması durumunda bu transferin gerçekleşebileceği öğrenildi.