Ana Sayfa Yazarlar Yazar: Editör

Editör

4889 HABERLER 0 YORUMLAR

Üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

0
ÖSYM’nin sınav sonuçlarını açıklaması ile birlikte tercih dönemi de başlayacak. Rehberlik Uzmanı Pelin Karahancı, tercih sürecini kolaylaştırmak için öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

CHP’li Öztrak 15 Temmuz gecesi tüm milletvekilleri meclisin hukukuna sahip çıktı

0
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, ''Bu hafta, milletin canıyla sınava çekildiği bir başka acı olayın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü. O gece CHP'lisi, AK Partilisi, MHP'lisi, HDP'lisi tüm milletvekilleri meclisin ve milletin hukukuna sahip çıktı" dedi.

Yenimahalle’de tenis dersleri başlıyor

0
Yenimahalle Belediyesi, Spor Kulübü bünyesindebirçok branşta verdiği eğitimlerle başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor. Ülkemizde revaçta olan spor dallarının yanı sıra gelişmekte olan spor dallarına da büyük önem veren Yenimahalle Belediyesi, hem 7-14 arası çocuklar hem de yetişkinler için Badminton ve açık tenis eğitimlerine başlıyor.

Emekli ikramiye zammı bekliyor

0
Milyonlarca emeklinin bayram ikramiyesi ile ilgili heyecan dolu bekleyişi sürüyor. Bilindiği gibi 2018 yılından bu yana emeklilere Ramazan ve Kurban Bayramı öncesi ikramiye veriliyor.