Yaşar’ın başkanlara ziyaretleri sürüyor

0
139

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ilçe belediye başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkanlara Yenimahalle hakkında bilgi veren Yaşar, “Hepimiz Ankara’ya hizmet ediyoruz. Yaptıklarımız ve yapacaklarımız konusunda fikir almamız gerektiğini düşünüyorum. Bu ziyaretleri hasbihal etmek, gönül almak için yapıyorum” dedi.
Başkan Yaşar’ın bu hafta ki ziyaretlere Çubuk Belediyesi ile başladı. Belediye Başkanı Tuncay Acehan’la makamında buluşan Yaşar, Çubuk’ta yapılan çalışmaları Acehan’dan dinledi. Başkan Yaşar, ziyaretin anısına Acehan’a Yenimahalle Belediyesi cam atölyesinde yapılan, el emeği göz nuru cam aksesuarlardan hediye ederken Acehan da Yaşar’a Çubuk’un meşhur turşusundan ikram etti.
“Önemli olan halkın başkanı olmak”
Ardından Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret eden Yaşar, Pursaklar da üç dönem üst üste seçilen Çetin’i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Haftanın son ziyaretinde ise Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Başkan Fethi Yaşar’ı Mamak’ta ağırladı. Mamak Belediyesi’nde bir araya gelen ikili yaptıkları projeler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Siyasi görüşün vatandaşlara hizmetin önüne geçmemesi gerektiğini vurgulayan Yaşar, “Siyasi görüşü ne olursa olsun ülkesine yararı dokunan herkes benim dostumdur. Önemli olan halkı kucaklamak ve hizmet üretmektir. Rozetine, ırkına, mezhebine bakmadan halkın belediye başkanı olmayı başarmaktır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz