Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 22 MART 2018 Jüpiter günü

0
135

Kozmoz’dan Dünya’ya

Bugün 22 MART 2018 Jüpiter günü: Şans kapıyı çalınca adlı eski bir yarışma programını hatırladım. Bugün, tam da böyle bir gün olacak.

22 MART 2018 Jüpiter günü, şanslı ve bol kısmetli bir gün bizi bekliyor, Ayın ikizler burcunda ilerliyor olması, hareket kaabiliyetimizi artırdığı gibi şansımızın da yerinde olduğunu söylüyor bizlere. Bugün daha fazla inançlı ve merhametli olacağız. Etrafımızdaki yardıma muhtaç insanlara yardım edebilir ve onların biraz da olsa mutlu olmalarını sağlayabiliriz.

Bugün, hayata çok daha geniş perspektiften bakacağız, bugüne kadar içimizde biriktirdiğimiz olumsuzlukları çıkartıp atacağız ve hafifleyeceğiz.

Gün içerisinde çeşitli şans oyunlarıyla ilgili kendinize fırsat tanıyabiliriz, zira kazanacağız ya da kaybedeceğiz, denemekte yarar var. Hayatımızda yolunda gitmeyen bir şeyler var ise, yakın çevremizdeki dostlarımızla yardımlaşarak üstesinden gelmeye çalışalım.

Bugün manevi duygularınızın daha ön planda olacağını söyleyebilirim, var ise çocuklarımız ya da aile fertleriyle geçireceğimiz zaman bizi daha çok mutlu edecek ve huzurlu olmamızı sağlayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz