Vuslat’la Kozmozdan Dünya’ya haftanın yorumu

0
35

Değişimin kaçınılmaz etkisi ve her geçen zaman hızının artışını hissettirerek engel tanımadan yoluna devam etmesi , gezegende beklenen büyük sıçramanın gerçekleşmesinin yaklaşmış olduğunun ve ilerleyen zaman içerisinde insanlığın şaşırtıcı sürpriz gelişmelerle karşılaşacağının önemli bir habercisi olabilir.

Geçen her bir yıl artık çabuk yaşlanıyor ve eskiyor ve her daim yeni olgularla , öğretilerle ve hiç ezberimizde olmayan olağanüstü bilgilerle karşılaşıyor ve bir anlamda belki de geleceğe hazırlık yapıyoruz. Bu dönem ateş ve toprak enerjisi yeterince aktif bir pozisyonda olacak. Dünya genelindeki yönetim anlayışları , buna bağlı kırmızı çizgiler , dönülecek keskin virajlar ve başı çeken liderlerin güç gösterileri , konumlarını , saflarını , hedeflerini belirginleştirme çabaları ve beraberinde kızışmaya hazır sıcak temasların , ortamların oluşma durumu oldukça etkin ve hızlı bir şekilde gündeme gelebilir.


24,26 ve 28 Mart ve ayıca 1 Nisanı da kapsayan tarihlerde önem derecesi yüksek açılımlar , etkiler , anlık gelişecek sürprizli olaylar gündeme sert bir şekilde düşebilir. 

- Reklam -
- Reklam -