• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar VUSLAT’LA KOZMOZ’DAN DÜNYA’YA 9 Temmuz Salı: (Tuesday) Mars Günü;

VUSLAT’LA KOZMOZ’DAN DÜNYA’YA 9 Temmuz Salı: (Tuesday) Mars Günü;

-

Yaşamımız boyunca birçok konuda eğitim alabilir, kendimizi yetiştirebilir ve donanımlı bir konuma gelebiliriz.

Bilgi birikimlerimizi açığa çıkartmak, ilgili ve yetkin olduğumuz alanlarda kendimizi göstermek ve başarılı olabilmek için sürekli çalışmak olmazsa olmazların en baş sıralarında yer alıyor. Bugün birçok konuda bildiğimizi sandığımız ancak yanıldığımız, yetersiz kaldığımızı düşündüğümüz durumlar yaşayabiliriz. Her gün yeni bir şeyler öğrenmenin, farklı boyutlarda bilgilere ulaşmanın ve bu doğrultuda belirlediğimiz kaynakların sınırsız ve sonsuz olduğunu yaşayacağımız etkiler sayesinde bir kez daha algılamış olacağız. Bugün uzaklardan gelecek yakın dostlarımız ya da akrabalarımız ile özlem giderebilir ve verecekleri önemli haberlerle mutluluk yaşayabiliriz. Sağlığımızın her şeyin başında geldiğini ve mevcut problemlerimizi önemsemeyi umutmayalım. Sevdiğimiz insandan beklediğimiz güzel haberlerle sevineceğiz ve rahatlayacağız.

Günün Şanslı Burçları: Terazi,koç
Enerjisi : Hava
Sayısı : 1
Saatleri : 07.00-16.00 arası
Renkler : Açık mavi tonları olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Komutan atamaları siyaseten mi yapıldı?

YAŞ: Yüksek Askeri Şura, Jandarma Genel Komutanlığı hariç Türk Silahlı Kuvvetlerinin terfi ve tayinlerini cumhurbaşkanının başkanlığında yapan üst kuruldur.

3 yıl akciğerine yapışan kemikle yaşadı

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde yaşayan Ayşe Ekinci'nin (59) soluk borusuna, çorba içerken kaçan kemik, akciğerine saplandı.

Kapadokya’da mağarada çamur banyosu

Türkiye'nin önemli turizm bölgesi Kapadokya'da çamur banyosu yapılan kayadan oyma mağaralara, yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi.

Emlak, otomotiv, beyaz eşya hepsi de alarm veriyor

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Haziran ayına ilişkin inşaat maliyet endeksini açıkladı.

Tango iki kişiliktir

Geçtiğimiz Temmuz 2019’da Rusya dışişleri bakanı Lavrov, Moskova’da bir gazeteye verdiği röportajda, ABD’ye açık bir mesaj verdi.

1915 Çanakkale Köprüsü’nün ayakları yükseliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün ayakları yükseliyor

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz