Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 9 NİSAN 2018 Ay Günü

0
105

9 NİSAN 2018 Ay Günü; Bugün özgürlüklerimin ön planda olacağı bir gün, hayata karşı farkındalıklarımızı, sorumluluklarımızı, bağlılıklarımızı ve bilincimizi daha yüksek seviyelerde hissediyoruz.

Rutin hayatımızın dışında daha sıradışı birşeyler yapmak istiyoruz.

9 NİSAN 2018 Ay Günü, bir tura katılabilir, doğal zenginlikler içerisinde bir kamp yapabilir ya da bol oksijenli ve yeşillikli bir ormanda yürüyüş yapabiliriz. Şehir hayatının stresinden kısa bir süre de olsa uzaklaşmak bize çok iyi gelecektir.

9 NİSAN 2018 Ay Günü farklı konularda ani değişimlere, sürpriz gelişmelere hazırlıklı olalım.

Ayın kova burcunda ilerliyor olması özgür düşünmemize, istediğimiz gibi kararlar vermemize ve ne olursa olsun hiçbir konuda taviz vermememize yardımcı oluyor. Bugün üstlenmek zorunda olduğumuz ciddi işlerden, aile içerisinde ya da yakın çevremizdeki insanlarla ilgili almamız icab eden birtakım sorumluluklardan uzak durmamız gerekiyor. Olaylara yeterince konsantre olamayacağımız için, kendimizi zorlamamamız bizim için daha hayırlı olacaktır.

Bugün kendimizi serbest bırakalım, yaşadığımız hayatın, güneşin, havanın, suyun tadını çıkartalım. Ayrıca aklımıza gelen yeni fikirleri not almayı unutmayalım, kimbilir, belki de gelecekte bize lazım olacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz