• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 7 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 7 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

-

Özgürlüğümüze fazlasıyla bağlıyız ancak kendimizle başbaşa kalmak, ilgilenmek ve zaman ayırmakta birtakım sorunlar yaşıyor olabiliriz.

Ne yazık ki sorumluluklarımız, bağlılıklarımız ve belki de vazgeçemediğimiz bağımlılıklarımız birçok şeyin önüne geçmeyi başarıyor. Bugün bu bilinçte hareket ederek hayatımızdaki angaryalardan kurtulmak, gereksiz problemleri çözmeye çalışmak ve küçük şeyleri büyütmek gibi düşüncelerden, davranışlardan uzak durmaya çalışalım. Sorunlarla boğuşurken gözden kaçırdığımız, es geçtiğimiz hayatın güzelliklerini yakalamaya ve tadını çıkartmaya bakalım. Bugün ruh sağlığımız, psikolojimiz biraz iniş-çıkışlı konumda, iyileştirmek bizim elimizde. Karşı cinsle olan ilişkimizde birtakım önemli konular gündeme gelebilir ve kısa süreli gerginlikler yaşayabiliriz.

Günün Burçları : Boğa, akrep

Enerjisi : Toprak

- Reklam -

Sayısı : 3

Saatleri : 14.00-17.00 ile 20.00-23.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : Nefti yeşil olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İlginizi çekmeyebilir ‘özyazım’dır!

Benim gibi altmışlı yıllarda, Ali Püsküllüoğlu’nun “Öz Türkçe Sözlüğü”yle laf yarıştırmış, biri için “Selfie” özçekim ise “kendine yazım”da “özyazım” dır.

Anlaşmasız brexıt olur mu?

İngiltere’de yayınlanan Sunday Times gazetesi, İngiliz hükûmetinin hazırladığı anlaşmasız Brexit senaryosunu yayımladı.

Helal olsun size…

Geride bıraktığımız Kurban Bayramını geçmiş te olsa kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde nicelerine ulaşmanızı diliyorum.

Titanyum Dioksit… Tehlike!

Şimdi birçoğumuz başlığa bakıp, bu sözde nereden çıktı? Bu maddenin ne tehlikesi var, diyebilirsiniz.

Erdoğan’ı zor kararlar bekliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üzerinde baskılar hızla artmaya başladı.

Avcılar’da “Duvarsız ev”in kiracıları hak arayışında

Avcılar’da kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesine karar verilen 4 katlı bina yıkılınca, bitişikteki binanın en üst katındaki iki dairenin duvarlarının olmadığı ortaya çıkmıştı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz