Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 7 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 7 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

-

Özgürlüğümüze fazlasıyla bağlıyız ancak kendimizle başbaşa kalmak, ilgilenmek ve zaman ayırmakta birtakım sorunlar yaşıyor olabiliriz.

Ne yazık ki sorumluluklarımız, bağlılıklarımız ve belki de vazgeçemediğimiz bağımlılıklarımız birçok şeyin önüne geçmeyi başarıyor. Bugün bu bilinçte hareket ederek hayatımızdaki angaryalardan kurtulmak, gereksiz problemleri çözmeye çalışmak ve küçük şeyleri büyütmek gibi düşüncelerden, davranışlardan uzak durmaya çalışalım. Sorunlarla boğuşurken gözden kaçırdığımız, es geçtiğimiz hayatın güzelliklerini yakalamaya ve tadını çıkartmaya bakalım. Bugün ruh sağlığımız, psikolojimiz biraz iniş-çıkışlı konumda, iyileştirmek bizim elimizde. Karşı cinsle olan ilişkimizde birtakım önemli konular gündeme gelebilir ve kısa süreli gerginlikler yaşayabiliriz.

Günün Burçları : Boğa, akrep

Enerjisi : Toprak

Sayısı : 3

Saatleri : 14.00-17.00 ile 20.00-23.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : Nefti yeşil olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Pasifik Okyanusu’nda plastik atıklar için borulu önlem

Pasifik Okyanusu’ndaki plastik atıkları temizlemek için okyanus yüzeyine dev bir boru yerleştirildi.