Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 5 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 5 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü

-

Deneyimli olduğumuz alanlarda kendimizi göstermekten kaçınmayalım ve tecrübemizi ortaya koyalım.


Venüs’ün etkisi bugün hayat görüşümüz her ne olursa olsun savunduğumuz doğruların, gerçeklerin peşini bırakmadan, pes etmeden ısrarlı bir şekilde devam edeceğimizi söylüyor. Sosyal içerikli konular, görsel ve duysal hassasiyet ve konuşma sanatımızı ön plana çıkartacağımız farkındalıklı bir gün karşımızda. İlerleyen saatlerde yükselen enerjimizi boşa harcamadan bedensel faaliyetlere, spor aktivitelerine ya da yararlı olacağımızı düşündüğümüz yakın çevremizdeki insanlara harcayabiliriz. Kendimizi huzurlu ve rahat hissettiğimiz, bir süredir yakınlık kurduğumuz, ilişki yaşadığımız karşı cins ile yoğun zaman geçirebiliriz. Aşk ilişkimizi bitirmemek, o insanı kaybetmemek için oldukça inatçı, ısrarcı ve tuttuğunu kopartan bir tutum içerisinde olacağız. Hafta sonu çocuklarla geçireceğimiz, onların planlarını, isteklerini uygulayacağımız aktiviteler gerçekleştirebiliriz.

  • Günün Şanslı Burçları : Koç, terazi
  • Sayısı : 3
  • Saatleri : 13.00-19.00 arası.  
  • Enerjisi : Ateş Ağırlıklı
  • Renkleri : Kirli sarı tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Kulağın kuru tutulması dış kulak enfeksiyonundan koruyabilir

kulak kanalının saç kurutma makinesi ile kurutulması gibi basit önlemlerle dış kulak yolu iltihaplanmalarından korunabildiğini ifade etti.