Dünya genelinde yapılan temizlik ve arınma çalışmaları havadaki karbon emiliminin artışına ve oksijen miktarının yükselerek tüm canlıların rahat bir nefes almasına büyük ölçüde katkı sağlıyor.

Gezegenimize yeterince kötü davrandığımızı, hor kullandığımızı ve bunun negatif geri dönümlerinin, yaptırımlarının oldukça güçlü ve şiddeti ağır sonuçlar doğurabileceğini algılayarak yapacağımız ve belki de hayat felsefesi haline getirmemiz gereken bilinçli bir davranış bütünlüğü sergileme çabalarımız bu hafta yüksek oranda etkili bir konumda.

Geçen zaman içerisinde düşüncelerimize , isteklerimize yeni boyutlar kazandırmak, iş üretmek ve geliştirmek konularıyla ilgili yarar sağlayacak değişiklikler üzerinde kafa yormak girişimlerimiz ön plandaki uğraşılarımız arasında yer alabilir. Önümüzdeki günlerde çevremizdeki tüm canlıların varlığının farkına varmak, yardıma muhtaç olduklarını düşünerek onların temel ihtiyaçlarını karşılamak için girişimlerde bulunmak isteğimiz etkileşimler arasında.

Sağlıkla ilgili bu hafta kişisel ya da genel anlamda yeni gelişmelerin, haberlerin yoğun olacağı ve üzerinde ayrıntılı bir şekilde durmamız gereken açılımların sıklıkla karşımıza çıkacağı etkiler yaşayabiliriz. Aşk konularında ayrıntılara fazla takılmadan ve genel anlamda yapacağımız çeşitli etkinliklerde yardımlaşma yolunu tercih ederek olayları akışına bırakmaya çalışmak iki taraf için de en doğru seçim olacaktır.

Haftanın Değerleri

Haftanın Burçları: Başak, terazi ve akrep
Enerjileri: Toprak , hava ve su ağırlıklı
Sayıları: 6 , 7 , 8
Renkleri: Siyah ,sarı ve kahve tonları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz