Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 30 Nisan Salı: (Tuesday) Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 30 Nisan Salı: (Tuesday) Mars Günü

-

Yapılan araştırmalar, incelemeler, bilim ve tıp dünyasındaki ilerleme, yeni buluşlar, köklü değişimler biz insanların hayatını kolaylaştırmak ve kaliteli bir yaşam sunmak adına yapılan değerli çalışmalar arasında.

Bütün bu gelişmelerin beraberinde bizim sağladığımız katkılar bilinçli beslenmek, zararlı kimyasallardan uzak durmaya çalışmak ve doğayla barışık olmak, bütünleşmek, kendimize yapacağımız en büyük iyilik olacaktır. Bugün bu bütünlük içerisinde hareket ederek özellikle çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek hazırlamak için yapacağımız yatırımlar ve sarfedeceğimiz emek, hissiyatlarımız ve girişimlerimiz arasında yer alıyor. Oldukça hareketli ve iletişsel bir gün karşımızda; Birtakım ilişkilerimizi tekrar gözden geçirebilir, yaptığımız doğru ya da yanlışları irdeleyebilir ve bu doğrultuda problemleri çözme yoluna gidebiliriz.

Günün Şanslı Burçları : Kova, aslan

Enerjisi : Hava

Sayısı : 1

Saatleri : 13.00-17.00 ile 20.00-23.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : Açık mavi tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Pasifik Okyanusu’nda plastik atıklar için borulu önlem

Pasifik Okyanusu’ndaki plastik atıkları temizlemek için okyanus yüzeyine dev bir boru yerleştirildi.