3 NİSAN 2018 Mars Günü, istemediğiniz ve hoşlanmadığımız hiçbir şeyi zorla yapmaya çalışmayalım!!!

3 NİSAN 2018 Mars Günü, çeşitli planlar yapalım ve uygulama yoluna gidelim. Etrafımızdaki insanlarla beyin savaşı vermektense, istediğimiz bir şeyi yapalım ve kendimizi özgür, huzurlu ve dingin hissedelim.

Potansiyel enerjimizi nasıl kullanacağımızı çok iyi biliyoruz ancak bazen firene basmak, yapılabilecek hataların engellenmesini önlemekte yararlı olabilir. Günün akışındaki aktivitelerimizde çeşitli engellerle, zor durumlarla karşılaşabiliriz. Gerilimli ortamlardan ve tartışmalardan gün içerisinde uzak durmaya çalışalım. Yönetici konumundaki insanlarla karşılıklı beyin fırtınası yapacağız, onlara çeşitli isteklerimizi ve değişik düşüncelerimizi empoze etmeye çalışacağız.

Bugün her konuda ön planda olacağımız bir gün olacak. İş yerimizde ya da sosyal yaşantımızda rekabette olduğumuz bazı insanların gizli sırları açığa çıkıyor ve bu da bizi oldukça mutlu ediyor. Bu zamana kadar, etrafımızda barındırdığımız zararlı insanları artık azat etme zamanı geldi. Bugün bedensel ve zihinsel yorgunluklara dikkat edelim ve günün sonunda kendimizi rahatlatmak adına birtakım faaliyetlerde bulunalım.

Astroloji & Burçlar kategorimize göz atabilirsiniz!

FACEBOOK YORUMLARI