Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 3 Mayıs Cuma: (Friday) Venüs Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 3 Mayıs Cuma: (Friday) Venüs Günü

-

Etrafımızdaki kalabalık insan toplulukları içerisinde gerçek olan tek değişmez, yalnız olduğumuz hissiyatı; Her ne kadar yardımlaşma ihtiyacı hissetsek de aslında bireysel yeteneklerimiz sayesinde birçok işin üstesinden gelmeyi başarıyoruz.

Bugün ortaklaşa yapılan faaliyetlerdeki artış ön planda. Ortaya atılacak yeni fikirler, buna bağlı harekete geçmek, değişime endeksli girişimlerde bulunmak ve zamana karşı yarışmak gibi reaksiyonlarımız olabilir. Gönül meselelerinde yeterince istikrarlı ve şanslı bir konumda olacağız. Sevdiğimiz insan ile yapacağımız ortak planlar, birlikte hareket etmek ve alacağımız önemli kararları uygulamak gibi birtakım yaptırımlarda bulunabiliriz. Dış görünüşümüz ile ilgili birtakım değişimler yapmak motivasyonumuzu artırabilir.

Günün Burçları : Koç, terazi

Enerjisi : Ateş

Sayısı : 2

Saatleri : 13.00-19.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : Bakır kızılı olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Yapay zeka artık meme kanserini teşhis edebiliyor

Günümüzde sıkça duymaya başladığımız yapay zeka teknolojisi hayatın her alanında kendini gösteriyor.