Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 29 Nisan Pazartesi: (Monday) Ay Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 29 Nisan Pazartesi: (Monday) Ay Günü

-

Gezegenimizdeki doğal kaynakları hızlı ve bilinçsiz bir şekilde tüketmeye devam ediyoruz.

Bu hızla gidersek kısa zamanda yaşamak için ihtiyacımız olan elementlerin enerji akışını azaltmış olacağız ve beraberinde asla başa çıkamayacağımız birçok problemle mücadele etmek zorunda kalacağız.

Bugün toplumsal bilincimizin bize çok da uzak olmayan gelişmiş ülkelerin seviyesine çıkartabilmek için bireysel anlamda yapacağımız katkılar, konuyla ilgili çalışmalara ve organizasyonlara vereceğimiz destek gibi birçok etkin konular girişimlerimiz arasında olabilir. Teknolojik araç gereçlerimiz ile ilgili ihtiyaca yönelik satın almak, alternatifleri değerlendirmek ve araştırmalarda bulunmak gibi birtakım faaliyetlerimiz gün içerisindeki gelişmeler arasında.

Günün Şanslı Burçları : Kova, aslan

Enerjisi : Hava

Sayısı : 9

Saatleri : 11.00-17.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : Mor ve tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

İran: Tekrarı olursa yine vururuz

ABD’ye ait İHA’nın düşürülmesine dair konuşan İran Deniz Kuvvetleri Komutanı Hüseyin Hanzadi, bunun Washington’a ‘sert bir cevap’ niteliği taşıdığını belirtti.