Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 28 MART 2018 Merkür Günü

0
125

Kozmoz’dan Dünya’ya

28 MART 2018 Merkür Günü, çalışma potansiyelimizin yüksek olacağı bir gün, iş yapabilme kabiliyetimizi geliştirip güçlendireceğiz.

28 MART 2018 Merkür Günü hayata daha detaylı bir şekilde adapte olmaya çalışacağız, etrafımızda olup bitenleri detaylı bir şekilde analiz edeceğiz ve farkındalığımız artacak. Çalışma hayatında olanlar için, bugün yeni projeler, yaptıkları işle ilgili gelişmeler ve yeni fikirler gündeme gelebilir.

Ayın başak burcunda ilerliyor olması sağlıklı düşünmemize ve yerinde kararlar vermemize neden oluyor. Gün içerisinde, grup faaliyetlerinde hareketlenme ve dışarıdaki insanların enerjilerinde bir yükselme gözlemleyebilirsiniz.

Bugün iş günü, mevcut potansiyelimizi iyi değerlendirelim ayrıca çocuklarımızın zeka gelişimiyle ilgili birtakım girişimlere ve faaliyetlere başlayacağız.

Onların algılama yeteneklerini güçlendirmek zorundayız. Bizim gelecekte daha fazla okuyan, araştıran, kendini geliştiren aydın insanlara ihtiyacımız olacak. Bunun için çocuklarımıza çok daha fazla önem göstermemiz ve akıl sağlıklarını korumamız gerekiyor. İleriye dönük planlarımız var ise bugün daha net ve kesin kararlar verebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz