Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 27 NİSAN 2018 Venüs Günü

0
141

27 NİSAN 2018 Venüs Günü; Hepimiz sosyal birey olmanın getirdiği sorumlulukları yeterince üzerimizde hissediyoruz.

27 NİSAN 2018 Venüs Günü, ilişkilerimizde gerginlikler, şüpheci yaklaşımlar ve birbirimize karşı tahammülsüz durumlar yaşayabiliriz. Ayrıca korkularımızı, egolarımızı ve gizliliklerimizi daha çok hissederek yaşayacağımız bir gün. Uzun zamandır bir türlü kontrol altına alamadığımız harcamalarımızla ilgili birtakım önlemler alacağız ve ekonomi yapma yoluna gideceğiz. Çevremizde sanatla uğraşan popüler dostlarımız var ise onlarla entellektüel içerikli sohbetler edeceğiz, bu konuda merak ettiklerimiz ve eksik olan taraflarımızla ilgili bilgi ve birikimlerinden yararlanacağız.

Bugün tutkun olduğumuz ya da aşk yaşadığımız her şeye karşı daha fazla yoğunlaşıyoruz ve duygularımıza engel olamıyoruz. Yaşam sürprizlerle dolu, her daim önümüze yenilenmemiz ve gelişmemiz için fırsatlar sunar.

Bugün enerjimizi ve motivasyonumuzu yüksek tutmaya çalışarak ve ilkbaharın getirdiği yorgunluğu üzerimizden atarak karşımıza çıkacak yeni açılımları değerlendirmeye alalım, pozitif yaklaşarak geleceğe yatırım yapalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz