Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 27 MART 2018 Mars Günü

0
130

Kozmoz’dan Dünya’ya

27 MART 2018 Mars Günü, Enerji blokeleri, baskın değişimler ve kendimizi yenilememize yardımcı olacak bazı etken durumlar bugün yaşanabilir.

27 MART 2018 Mars Günü, Ev dışarısında geçireceğimiz zaman içerisinde öfke nöbetleri ve aniden parlamalara dikkat edelim zira bugün biraz tahammülsüz olabiliriz.

Gereksiz enerji sarfiyatı, bizim bir şeyleri yanlış yapmamıza neden olabilir.

Risk almayı seviyorsak bugün zamanı değil, biraz daha temkinli hareket edip sağlam adım atmaya çalışmalıyız, aksi takdirde kendimizle beraber etrafımızdakilere de zarar vermiş oluruz. Ayrıca bugün, yeni başlangıçlar yapabiliriz. Bir derneğe üye olabilir ya da uzun zamandır yapmak istediğimiz bir faaliyetle ilgili bir kursa yazılabiliriz.

İlgi görme ve beğenilme arzusu bugünün konularından olacak. Yeni arkadaşlık kuracağımız insanlara kendimizi ifade etmeye ve göstermeye çalışacağız. Ancak, birbirimize üstünlük taslamaya çalışabiliriz, buna dikkat etmemiz gerekiyor.

Gün boyunca sarf ettiğimiz yüksek enerji, günün sonunda yorgun düşmemize sebep olacak, güzelliğine özen gösteren kadın ya da erkekler için bakım saatleri tam da bu zaman bu saatlerde başlamış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz