• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 27 Haziran 2019 Perşembe: (Thursday) Jüpiter...

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 27 Haziran 2019 Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

-

Gezegenimiz kabuk değiştirmeye devam ediyor. Bu sancılı süreç biz canlıları nasıl ve ne şekilde etkileyecek ve olası tehlikelerin hangi boyutta kendini göstereceğini henüz kestirmek zor gözüküyor.

İklimsel değişimlerin, hava koşullarının yol açtığı sorunlar ve dünyamızın birçok bölgesinde yaşanan yüksek enerjili doğal felaketler yakın geleceğimizin tehdit altında olduğunun bir göstergesi. Bugün kendimizi doğaya bırakacağız. Şehir gürültüsünden uzak, bol oksijen alabileceğimiz ortamlarda kısa zaman da olsa biraz nefes alabilir, rahatlayabilir, kendimizi daha sağlıklı hissedebiliriz. Gün içerisinde gezip görmek istediğimiz ülkelerle ilgili aile fertleri ya da yakın dostlarımızla yapacağımız planlar, organizasyonlar kendini gösterebilir. Sağlık konularında özellikle bugün sıcaklara bağlı baş ağrısı şikayetlerine dikkat. Aşk hayatımızın ateşi bugün yüksek, anlık parlamalara karşı kendimizi engellemeye çalışalım. 

Günün Şanslı Burçları: Koç, terazi
Enerjisi : Ateş
Sayısı : 9
Saatleri : 07.00-13.00 ile 16.00-22.00 arası
Renkler : Koyu kızıl tonları olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Çizgi romanlar bu kez Kadıköy’de çizilecek

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali’nin 2’inci etabı, Uluslararası Çizgi ve Sahaf Günleri ile devam ediyor.

ABD, Türkiye’ye Patriot satış teklifini geri çekti

ABD, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemlerini alması üzerine Patriot uçaksavar füzelerini satış teklifini geri çektiğini duyurdu.

Beyninde kurtla 30 yıl yaşadı

Çin’de 30 yıl boyunda baş ağrısı çeken bir adamın beyninde 10 cm uzunluğunda kurt olduğu ortaya çıktı. Kurt, ameliyatla alındı.

Öğretmenler ‘Paylaşım Konferansında’ bir araya geldi

Yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde öğretmenler, paylaşım konferansında meslektaşları ile bir araya geldi.

Grup çalışması eğlenerek öğrenmeyi sağlıyor

Sınıf yönetiminde ortak grup çalışması yapmak, öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlıyor.

Baş ağrısının sebebi uyku apnesi olabilir

Günümüzde uyku apnesinden yakınanların sayısı giderek artıyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz