Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 26 NİSAN 2018 Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 26 NİSAN 2018 Jüpiter Günü

-

26 NİSAN 2018 Jüpiter Günü; Yaratıcı zekamızı ve geçmişten gelen bilgi birikimimizi yoğun bir şekilde kullanacağımız bir gün.


26 NİSAN 2018 Jüpiter Günü, karşımıza çıkacak birtakım gelişmelere ve olaylara karşı objektif bakacağız ve geniş düşünmeye çalışacağız. Önümüze çıkabilecek engellere aldırmadan doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye devam edelim.

Bugün pozitif ve yapıcı enerjimizi çoğunlukla iş, aile ve sosyal yaşantımızdaki aktivitelerimize yansıtacağız. Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğimiz hedeflerimizle ilgili önemli gelişmeler ve reformlara imza atacağız.

Bugün yeterince aydınlık ve her konuda becerilerimizi icraata geçireceğimiz, temel atacağımız bir gün olacak.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Doğuştan gelen fıtıktaki risk: Fıtık boğulması

Kasık fıtığının kasığın şişmesi ile belli olabileceğini söyleyen Op. Dr. Mevlit Korkmaz, fıtık tedavisinin ameliyatla mümkün olabileceğini söyledi