• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 26 Haziran 2019 Çarşamba: (Wednesday) Merkür...

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 26 Haziran 2019 Çarşamba: (Wednesday) Merkür Günü;

-

Geçmiş dünya tarihinde atalarımızın yaşadığı fenomenler şartlara, koşullara uyum sağlamaktaki hünerleri ve sürekli keşif yaparak ortaya çıkarttıkları birçok şaheser bu günümüzün şekillenmesinde kanıksanmayacak bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Gezegenimizi tanımaya, her gün yeni bir şeyler öğrenmeye ve şaşırtıcı gelişmeleri takip etmeye hiç ara vermeden devam ediyoruz. Bugün uğruna savaş verdiğimiz ve hayatımızda önemli bir yer kaplayan kişisel meselelerimiz ile ilgili yeni açılımlar, istediğimiz yönde olumlu gelişmeler karşımıza çıkabilir. Manevi duygularımız, farkındalıklarımız ve içimizdeki çocuğu yaşatmak, açığa çıkartmak gibi etkiler gün içerisinde bizimle birlikte olacak. Bir süredir kafamızı kurcalayan sorularımıza cevap arayışlarımızda önemli gelişmeler yaşayabiliriz. Sağlık sorunlarımız ile ilgili detaylı bir kontrolden geçme girişiminde bulunabiliriz. Partnerimiz ile birlikte yapacağımız sanatsal faaliyetler keyifli zaman geçirmemizi sağlayacak.

Günün Şanslı Burçları:  Koç, terazi
Enerjisi : Ateş
Sayısı : 8
Saatleri : 13.00-19.00 arası
Renkler : Kiremit tonları olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Çizgi romanlar bu kez Kadıköy’de çizilecek

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali’nin 2’inci etabı, Uluslararası Çizgi ve Sahaf Günleri ile devam ediyor.

ABD, Türkiye’ye Patriot satış teklifini geri çekti

ABD, Türkiye’nin Rusya’dan S-400 hava savunma sistemlerini alması üzerine Patriot uçaksavar füzelerini satış teklifini geri çektiğini duyurdu.

Beyninde kurtla 30 yıl yaşadı

Çin’de 30 yıl boyunda baş ağrısı çeken bir adamın beyninde 10 cm uzunluğunda kurt olduğu ortaya çıktı. Kurt, ameliyatla alındı.

Öğretmenler ‘Paylaşım Konferansında’ bir araya geldi

Yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde öğretmenler, paylaşım konferansında meslektaşları ile bir araya geldi.

Grup çalışması eğlenerek öğrenmeyi sağlıyor

Sınıf yönetiminde ortak grup çalışması yapmak, öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlıyor.

Baş ağrısının sebebi uyku apnesi olabilir

Günümüzde uyku apnesinden yakınanların sayısı giderek artıyor.

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz