Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 25 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 25 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

-

Herhangi bir sebepten dolayı zor durumda kaldığımız zaman, yakın dostlarımızdan yardım isteriz; Sıkıntılı durumlarda yardımlaşmak, birbirimize destek olmak, aile içerisinde bütünleşmek, sorunlara ortak olmak  ve engelleri birlikte aşmaya çalışmak yalnız olmadığımızı bize hissettiren önemli yapı taşlarından ve değerlerden olsa gerek.

Bugün uzun süredir mücadele ettiğimiz kişisel birtakım konular ile ilgili sonuç almak, odak noktasını tespit edip farklı boyutlarda inceleme yapmak ya da anlık gelişmelere müdahale etmek gibi durumlar yaşayabiliriz. Karşı cins ile olan ilişkimizde bir kısım fikir ayrılıkları, ortak karar almakta yaşayacağımız güçlükler ve ilişkimizde engel teşkil eden unsurların kaynağını sorgulamak ve empati yapmak gibi karşılıklı girişimlerimiz olabilir.

Günün Burçları : Oğlak, yengeç
Enerjisi : Toprak
Sayısı : 7
Saatleri : 10.00-13.00 ile 16.00-19.00 arası.  
Ağırlıklı Renkleri : Açık sarı tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Pasifik Okyanusu’nda plastik atıklar için borulu önlem

Pasifik Okyanusu’ndaki plastik atıkları temizlemek için okyanus yüzeyine dev bir boru yerleştirildi.