• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 24 Temmuz 2019 Çarşamba: (Wednesday) Merkür...

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 24 Temmuz 2019 Çarşamba: (Wednesday) Merkür Günü;

-

Hayat en büyük okul; Ömrümüzün sonuna kadar sürekli bir şeyler öğreniyoruz, olgunlaşıyoruz ve zaman geçtikçe bilginin sonsuz, uçsuz bucaksız olduğunu algilıyoruz.

Bugün yaşadıklarımıza dair bir şeyleri sorgulamak, anlam yüklemek, belki de doğru ya da yanlışı ayırt edebilmek için güçlü etkiler altında olabiliriz. Bu zamana kadar elde etmiş olduğumuz başarıların tesadüf eseri ortaya çıkmadığını, çalışarak, üreterek ve belki de birçok şeyden fedakarlık ederek kazanç sağladığımızı bir kez daha güçlü bir şekilde hissedeceğiz. Bugün yakın ilişkide olduğumuz kişilerle sözleşmeler, atılacak imzalar ve bir konuda karar verme aşamaları gibi gelişmeler yaşayabiliriz. Sağlığımız ile ilgili merak ettiklerimizi uzmanlardan öğrenmek için girişimlerde bulunabiliriz. Aşk hayatımızda oldukça seçici ve biraz da kararsız bir konumdayız.

Günün Şanslı Burçları: Koç, terazi
Enerjisi : Ateş
Sayısı   : 7
Saatleri : 07.00-16.00 arası
Renkler  : Bordo tonları olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Grup çalışması eğlenerek öğrenmeyi sağlıyor

Sınıf yönetiminde ortak grup çalışması yapmak, öğrencilerin eğlenerek öğrenmesini sağlıyor.

Baş ağrısının sebebi uyku apnesi olabilir

Günümüzde uyku apnesinden yakınanların sayısı giderek artıyor.

Pakistan’dan, 3 Türk’e ‘Mükemmeliyet Yıldızı’

Pakistan Cumhurbaşkanlığı tarafından iki ülke arasındaki ilişkilere sunduğu katkı nedeniyle 3 Türk’e devlet nişanı verilecek.

Bel ağrısına ‘çimento’ yöntemi

Omurga ve kemiklerde yaşanan çeşitli hastalıklarda son yıllarda ilginç bir yöntem kullanılıyor. Metin metakrilat denilen ve 'çimento' olarak adlandırılan madde cerrahi bir operasyon ile hastalara enjekte ediliyor.

AB’den ABD’li şirketlere karşı yeni tarife hazırlığı

Avrupa Birliği (AB) yetkililerinin, ABD Başkanı Donald Trump’ın ticaret savaşları politikası ve ABD merkezli teknoloji devleri Google, Apple, Amazon, Microsoft ve Facebook’a karşı alınacak önlemler hakkında 173 sayfalık bir plan hazırladığı bildirildi.

Bitcoin’in güvenirliliği riskli

Sanal para birimi Bitcoin’in ne kadar güvenilir olduğu önemli araştırma konularından biri haline geldi.

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz