Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmozdan Dünya'ya 24 Ocak Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmozdan Dünya’ya 24 Ocak Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü

-

Gezegenimiz kabuk değiştiriyor, yenileniyor. Bu sancılı süreç birçok olumsuz şartları da beraberinde getiriyor.


Ancak insan canlısı binlerce yıldır yaşanan bu döngüye ayak uydurmayı ve adapte olmayı her zaman başardı. Dünya nüfusundaki artış, iklim değişimlerinden  ekonomik çalkantılara kadar daha birçok konuda kendini yeterince gösteriyor. Artık bir şeylerin önlemini alma ve farkında olma zamanı geldi, vakit kaybetmeden müdahale etmemiz ve bu konuda bilinçlenmemiz gerekiyor. Bugün detaylara fazla takılacağız, bir şeyleri ince eleyip sık dokuyoruz, kendi potansiyelimizin farkındayız. Gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve olayları enine boyuna irdeliyoruz. Bu konumumuz birbirimize birçok konuda uyarıcı ve öğretici bir özellik taşıyor. Gün içerisinde yaşanabilecek ufak tefek sağlık problemlerine dikkat. 

Günün Şanslı Burçları : Başak ve balık

Uğur Sayısı : 1Enerjisi

ToprakSaatleri : 18.00-19.00 arası

Renkleri : Kahve ve tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Türk bilim insanları kalp üretecek

Türk bilim insanları, kök hücreler ile 3 boyutlu biyo-yazıcı teknolojilerini birleştirerek yapay insan dokuları üretiyor.