Ana Sayfa Güncel Haberler Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 24 Eylül 2018 Ay Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 24 Eylül 2018 Ay Günü

-

24 Eylül 2018 Ay Günü; Etrafımızdaki sevdiğimiz insanlar tarafından bazen yaptıklarımızın beğenilmesi, önemsenmek ve insani değerlerimizin karşılık bulması bu hayattaki varlığımızı hatırlatan unsurlardan olsa gerek.

24 Eylül 2018 Ay Günü, olaylara karşı her ne kadar mantığımızı ön plana çıkartmaya çalışırsak çalışalım, bazen duygularımız oldukça ağır basıyor ve bunu yoğun bir şekilde yaşıyoruz. Bugün tam anlamıyla böyle bir etki altında olacağız. Bir şeylerden çabuk etkilenebilir, sağlıklı karar vermekte güçlük çekebiliriz. Bu yoğunluğu dağıtabilmek için kendimizi farklı ilgi alanlarına yönlendirmeye çalışabilir ve bu şekilde zamanın lehimize geçmesini sağlayabiliriz. Gün biterken sevdiğimiz insanla romantik paylaşımlar ve huzurlu saatler geçirebiliriz.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Yapay zeka artık meme kanserini teşhis edebiliyor

Günümüzde sıkça duymaya başladığımız yapay zeka teknolojisi hayatın her alanında kendini gösteriyor.