Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya - 23 NİSAN 2018 Ay Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 23 NİSAN 2018 Ay Günü

-

23 NİSAN 2018 Ay Günü; Karşılıksız yapılan fedakarlıklar, gereksiz yere koşuşturmalar ve belki de anlamsızca boşuna yaptığımız mücadeleler bugün fazlasıyla ön plana çıkıyor.


23 NİSAN 2018 Ay Günü, yaşadığımız süre içerisinde istediklerimizi elde edebilmek için çok çalışmak, para kazanmak tabi ki önemli ancak hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için içimizden gelen sesi dinlememiz ve fırsat buldukça kendimizle baş başa kalıp nasıl mutlu olacağımızı sorgulamamız gerekiyor.

Bugün birçok konuda çeşitli analizler yapıyor ve detayları atlamıyoruz, her zamankinden titiz ve kontrollüyüz. Duyacağımız güzel haberler ya da alacağımız yeni tekliflere açık olalım.

Gün boyunca yaşadığımız stres ve yorgunluğu günün sonunda büyük önder Atatürk’ün bize hediyesi olan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını coşkuyla kutlayarak üzerimizden atabilir, gururlu ve keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Doğuştan gelen fıtıktaki risk: Fıtık boğulması

Kasık fıtığının kasığın şişmesi ile belli olabileceğini söyleyen Op. Dr. Mevlit Korkmaz, fıtık tedavisinin ameliyatla mümkün olabileceğini söyledi