• Haberler
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 21 Haziran 2019 Cuma: (Friday) Venüs...

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 21 Haziran 2019 Cuma: (Friday) Venüs Günü ;

-

Bugün işlerimizi gerektiği gibi tam kararında ve bütünlük içerisinde yapacağız. Konulara ilişkin gerekli görüşmeleri ve irtibatları sağlamak için yoğun bir araştırma içerisinde olacağız.

Girişimlerimizin sonuçsuz kalmaması ve sarfettiğimiz çabanın boşa çıkmaması için tüm imkanlarımızı seferber edebilir ve belki de şansımızı fazlasıyla zorlayabiliriz. Bugün sınırlarımızı ortadan kaldıralım ve içimizden geldiği gibi özgürce hareket edelim. İhtiyaçlarımıza yönelik satın alma, bir şeyleri değiştirme ve yenileme gibi birtakım girişimlerimiz olabilir. Gün içerisinde gerçekleştireceğimiz çeşitli faaliyetlerde etkin bir konumda olacağız. Sağlığımız ile ilgili düzensiz beslenmek ve buna bağlı mide problemleri gündeme gelebilir. Aşk hayatımızda  partnerimize bir şeyi beğendirmek ve kabul ettirmeye çalışmak gibi davranışlarımızdan uzak durmaya çalışalım. 

Günün Şanslı Burçları: Kova, arslan
Enerjisi : Hava
Sayısı : 3
Saatleri : 11.00-17.00 arası
Renkler : Açık eflatun olacak.

- Reklam -

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

Komutan atamaları siyaseten mi yapıldı?

YAŞ: Yüksek Askeri Şura, Jandarma Genel Komutanlığı hariç Türk Silahlı Kuvvetlerinin terfi ve tayinlerini cumhurbaşkanının başkanlığında yapan üst kuruldur.

3 yıl akciğerine yapışan kemikle yaşadı

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde yaşayan Ayşe Ekinci'nin (59) soluk borusuna, çorba içerken kaçan kemik, akciğerine saplandı.

Kapadokya’da mağarada çamur banyosu

Türkiye'nin önemli turizm bölgesi Kapadokya'da çamur banyosu yapılan kayadan oyma mağaralara, yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi.

Emlak, otomotiv, beyaz eşya hepsi de alarm veriyor

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Haziran ayına ilişkin inşaat maliyet endeksini açıkladı.

Tango iki kişiliktir

Geçtiğimiz Temmuz 2019’da Rusya dışişleri bakanı Lavrov, Moskova’da bir gazeteye verdiği röportajda, ABD’ye açık bir mesaj verdi.

1915 Çanakkale Köprüsü’nün ayakları yükseliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün ayakları yükseliyor

Bu Haberler Kaçmaz

Basın kartı gönüllerde “sarı” Olmaya devam ediyor

Başbakanlık'a bağlı olan ve Sarı Basın Kartı’nın verildiği Basın Enformasyon Genel Müdürlüğü kapatıldı, görev ve yetkileri Cumhurbaşkanlığı İletişim Bakanlığı'na devredildi.

Hükümet ve Memurlar Zam Konusunda Anlaşamadı

Ankara'da memurlar, toplu sözleşme görüşmelerinde anlaşma sağlanamaması nedeniyle önce iş bıraktı daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı önünde cüzdan atma eylemi yaptı.

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz