2 Nisan 2018 Ay Günü, Bugün duygusal enerjimiz oldukça yoğun çalışıyor!!!

2 Nisan 2018 Ay Günü, bu zamana kadarki birikimlerimizin sağlamasını yapacağız, kendi içimizdeki birtakım patlamalara engel olamıyoruz. Geçmişte yaptığımız hataları sorgulayarak hiçbir yere varamayız, artık kendimizi affetmenin ve içimizdeki hesaplaşmalara son vermenin zamanı geldi.

Bugün, her şeyde olduğu gibi aile konularına da oldukça yoğunlaşıyoruz. Hesapsız harcamalar, ilişki ağımızdaki kopukluklar, içimizde biriktirdiğimiz ancak bir türlü dışa vuramadığımız ve bu konuda baskı hissettiğimiz birtakım duygularımız bugün bizi biraz zorlayacak gözüküyor.

Gün içerisinde yakın çevremizdeki arkadaşlarımız, dostlarımızla görüşüp, birbirimizle ilgili önem arz eden gizli sırlar paylaşabiliriz.

Ayrıca bugün, herhangi bir konuda karar alma aşamasında isek keskin virajlardan geçebiliriz ya da daha derin bir bakış açısına sahip olabiliriz. Bugün tavsiyem; psikolojimizi düzeltmek ve kendimizi rahatlatmak adına oyalanacak pozitif aktiviteler bulalım, günün daha rahat ve iyimser geçmesine yardımcı olalım.

Kozmoz’dan Dünya’ya yazılarımız için tıklayınız!

FACEBOOK YORUMLARI