Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 19 Haziran Merkür Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 19 Haziran Merkür Günü

-

İnsan canlısı içerisinde birçok farklı yapıyı, değeri barındıran karmaşık  bir dünyaya sahip; Bu kadar ayrıcalıkları taşıdığımız halde mucizevi bir şekilde anlaşmayı, uzlaşmayı ve birlikte yaşamayı başarıyoruz.


Dünya vatandaşı olmak, evrensel bilinç ve bu konulara biraz kafa yormak gün içerisinde bize gelen etkiler arasında. İletişim konularında inatlaşmak ve birbirimize kendi doğrularımızı kabul ettirtmek gibi bencil davranışlardan uzak duralım. Bugün çalışmak ve üretmek kaabiliyetimizi doğru bir şekilde kullanacağız. Ancak birtakım yaptırımlara karşı tedbirli ve netametli bir davranış içerisinde olmak zamanın lehimize işleyeceği anlamına gelir. Sağlık ile ilgili kullandığımız zararlı maddelerin yol açtığı problemler gündeme gelebilir. Partnerimiz ile ilgili karşılıklı benci tavırlardan uzak durmaya çalışalım.

Günün Şanslı Burçları: Oğlak, yengeç 
Enerjisi : Toprak
Sayısı : 1
Saatleri :10.00-16.00  arası
Renkler : Füme ve tomnları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

İran: ABD kendi droneunu vurmuş olabilir

İran Dışişleri Bakanı Yardımcısı Abbas Irakçi, Trump’ın İran’a ait bir insansız hava aracının düşürüldüğü iddialarına