Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya; 18 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya; 18 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü

-

İnsanlar, uluslararası iletişimlerde dünya genelinde olağanüstü yol katetti ve çığır açtı. Artık eskiden olduğu gibi bir şeylerden kopuk habersiz ve iletişim problemleri yaşar bir konumda değiliz.

Dünyanın herhangi bir yeriyle ilgili anında iletişim kurabiliyor ve istediğimiz bilgiye çabuk bir şekilde ulaşabiliyoruz. Bugün üzerimizdeki değişim, gelişim, mesafelerin kısalması, farklı kültürlerdeki insanların dilleri ne olursa olsun ortak anlaşma kabiliyetlerini algılayacağımız açılımlar olası etkileşimler arasında. Bir süredir belirlemek istediğimiz hedeflerle ilgili kafamızdaki karışıklıkları toparlayacağımız ve izlememiz gereken yolu net bir şekilde saptayacağımız önemli gelişmeler yaşayabiliriz.

Günün Şanslı Burçları : Başak, balık
Sayısı : 9
Saatleri : 12.00-15.00 ile 18.00-21.00 arası.  
Enerjisi : Toprak 
Ağırlıklı Renkleri : Hardal tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

İran: Tekrarı olursa yine vururuz

ABD’ye ait İHA’nın düşürülmesine dair konuşan İran Deniz Kuvvetleri Komutanı Hüseyin Hanzadi, bunun Washington’a ‘sert bir cevap’ niteliği taşıdığını belirtti.