Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 18 Haziran Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 18 Haziran Mars Günü

-

Bugün kendimizi oldukça iyi hissediyoruz. Yaptığımız işi, verdiğimiz hizmeti isteyerek ve gönülden icra etmek iyi hissettiğimiz ve yeterince tatmin olduğumuz anlamını taşıyor.


Zaman içerisinde yaşadığımız tecrübeler, deneyimler belli bir seviyeye ulaşmamızda ve birikimlerimizi aktaracak, paylaşacak kıvama gelmemizde etkin bir rol oynamış olabilir. Bugün dünya genelinde yaşanan olumsuz gelişmelere karşı tepkisel ve duyarlı bir psikoloji içerisinde olabiliriz. Rahatsız olduğumuz ve endişe duyduğumuz birçok gelişmenin etki alanında olduğumuzun ve bu gezegende her şeyin birbirine bağlı olduğunu düşünerek hareket etmemiz ve bu doğrultuda bir yön belirlememiz yerinde bir yaklaşım olacaktır. Gün içerisinde yaptığımız fiziksel hareketlere bağlı problemler gündeme gelebilir. Partnerimizin telkinlerini, uyarılarını dikkate almamız yararımıza olacaktır.

Günün Şanslı Burçları: Yay, ikizler
Enerjisi : Ateş 
Sayısı : 9
Saatleri : 15.00-21.00 arası
Renkler : Bej ve tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Geleceğin mesleği: Çizgi Film ve Animasyon

TEKNOLOJİ ile birlikte her alana etki eden animasyon sektörü, yetişmiş insan gücüne olan ihtiyacı da artırdı.