• Haberler
  • Yazarlar
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmozdan Dünya'ya 15 Nisan Pazartesi: (Monday) Ay Günü;

Vuslat’la Kozmozdan Dünya’ya 15 Nisan Pazartesi: (Monday) Ay Günü;

-

Uzun çalışma hayatımızda maddi, manevi tatmin, hakettiğimiz emeklerin karşılığını almak, mükafatlandırılmak, daha fazla verimli olabilmek için bizi kamçılayan olmazsa olmazlardan; Her birimiz çoğu zaman yaptığımız işe odaklanıyor ve kendimiz başta olmak üzere sevdiklerimizi ve daha birçok şeyi ihmal ediyoruz.

Bütün bunların yanısıra genel sağlığımızın ne kadar önemli olduğunu ve bozulmaması için fazlasıyla özen göstermemiz ve dikkat etmemiz gerektiğini unutmayalım. Bugün Ay’ın etki alanı içerisinde bu konularla ilgili önemli ölçüde gelişmeler yaşayabiliriz. Çevremizdeki güzelliklerin farkına varacağımız, biraz mükemmeliyetçi, iş konularıyla ilgili birtakım şeyleri zor kabul eden ve beğenen bir konumda olacağız. Gün içerisinde kişisel bakım, şık olmak ve birtakım imaj değişiklikleri isteklerimiz arasında.

Günün Şanslı Burçları : Aslan, kova
Sayısı : 6
Saatleri : 14.00-17.00 ile 20.00-23.00 arası.  
Enerjisi : Ateş 
Ağırlıklı Renkleri : Güneş sarısı olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz