Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmozdan Dünya'ya 14 Ocak Ay Günü

Vuslat’la Kozmozdan Dünya’ya 14 Ocak Ay Günü

-

21. yüzyılın başlarından itibaren yaşadığımız iklim değişimleri, gökyüzünde oluşan fenomenlere bağlı olduğu kadar biz insanların bilinçsiz ve vurdumduymaz katkısı da kanıksanmayacak bir gerçek.


Oksijenimizin, su kaynaklarımızın ve toprak verimliliğimizin gün geçtikçe azalıyor olması, yaşamımızı büyük ölçüde tehdit ediyor ve halen bu tehlikeli durumun yeterinde farkında değiliz. Bugün bu sorunları geniş kapsamlı ele almamız ve bu konuda üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmemiz ile ilgili bir başlangıç yapabiliriz. Hayatımızda tekdüze giden bir şeylerden, sıkıcı ortamlardan ya da insanlardan uzaklaşmak için fırsat kollayacağız. Dışarıda para harcama konularıyla ilgili birtakım tereddütler yaşayabiliriz. Bugünün rengi toprak ağırlıklı tonlar. 

Uğur sayısı 9. Şanslı saat 13.00 ile 14.00 arası.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Uzmanlardan buz uyarısı

Yaz aylarında sıkça karşılaşılan besin zehirlenmesine karşı Beslenme Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu özellikle buz ve dondurulmuş gıdalara karşı uyarılarda bulundu.