Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 14 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 14 Mayıs Salı: (Tuesday) Mars Günü

-

Hayata çeşitli anlamlar katmaya, kendi çerçevemizden bakarak mutlu olmaya ve belki de küçük bir iz bırakabilmek için çalışmaya, çaba sarfetmeye devam ediyoruz.

Bozulmaya yüz tutmuş birçok değerlerimiz içerisinde azınlıkta da olsak bir şeyleri yaşatmaya, toparlamaya ve her zaman olumlu katkılar sağlamaya devam etmeliyiz. Bugün temel hak ve hürriyetlerimizin, yaşadığımız süre içerisinde ne kadar önemli ve değerli olduğunu ancak bu sayede geleceğe umutla bakabileceğimizi bir kez daha hatırlayacağız ve farkına varacağız. Eğitim almak istediğimiz konuların üzerinde yoğunlaşabilir, “Öğrenmenin yaşı yoktur” sloganıyla yola çıkarak kendimizi yetiştirmek ve geliştirmek adına önemli girişimlerde bulunabiliriz. Bugün sağlıkla ilgili konularda fiziksel gücümüzdeki azalma ve buna bağlı problemler gündeme gelebilir. Aşk hayatımızda karşılıklı anlayış ve tartışma  sebebi olabilecek konulardan uzak durmaya çalışmak yerinde bir davranış olabilir.

Günün Burçları : Aslan, kova

Enerjisi : Ateş

Sayısı : 4

Saatleri : 11.00-17.00 arası.  

Ağırlıklı Renkleri : :Koyu bordo tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Pasifik Okyanusu’nda plastik atıklar için borulu önlem

Pasifik Okyanusu’ndaki plastik atıkları temizlemek için okyanus yüzeyine dev bir boru yerleştirildi.