• Haberler
  • Yazarlar
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 12 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü;

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 12 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü;

-

Baharın tatlı yorgunluğu üzerimizdeyken şimdiden tatil planları yapmaya başladık bile; Güneşin özlediğimiz sıcaklığını ve yaşam enerjisini artık yeterince hissetmeye başlayacağız sanırım.

Bugün motivasyonumuzu güçlü tutabilmek için bedensel ve ruhsal sağlığımıza her zamankinden fazla özen göstereceğiz. Yaşamı kaliteli konuma getirebilmek bizim elimizde. Beslenme alışkanlıklarımız, aldığımız oksijenin değeri, miktarı ve doğayla ne kadar haşır neşir olduğumuz sağlığımız için önemli unsurların başında yer alıyor.  Arada sırada şehir hayatından uzaklaşmak, toprakla, bitkilerle uğraşmak, bütünleşmek, bu alışkanlıkları çocuklarımıza da aşılamak yaşam enerjimizi güçlendireceği gibi nereden geldiğimizi ve aidiyetimizi bize hatırlatacaktır. Bugün kendimizi özgür bırakalım, rüzgar ne tarafa eserse o yöne savrulalım, huzurlu ve rahat.

Günün Şanslı Burçları : Yengeç, oğlak
Sayısı : 1
Saatleri : 16.00-19.00 arası.  
Enerjisi : Su 
Ağırlıklı Renkleri : Beyaz ve tonları olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İdlib, Dolar ve Ekonomi

Son günlerdeki gelişmeler baş döndürücü şekilde devam ediyor.

Sıkı para politikasının sonu mu?

İktidar tarafından açıklanan son kararlar bende iktidarın sıkı para politikaları uygulamasından vazgeçtiği ya da vazgeçmek zorunda kaldığı izlenimini doğuruyor.

Aselsan’dan tarihi sipariş rekoru

ASELSAN'ın bakiye sipariş tutarı 10,2 milyar doları aşarak tarihi zirve seviyesine ulaştı.

Kıkırdak hasarı olan hastalara nakil umudu

Karaciğer ve böbrek nakillerinde olduğu gibi organlarını bağışlayan donörün kıkırdağı, ihtiyacı olan hastalara nakledilebiliyor.

Anne adayları hazır gıdalardan uzak durmalı

Memorial Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nden Doç. Dr. Semih Zeki Uludağ, tüp bebek sürecindeki anne adaylarına beslenme konusunda uyarılarda bulundu.

Başkent’te rögar kapakları yenileniyor

ASKİ Genel Müdürlüğü, Başkent’in bulvar, cadde ve sokaklarında bulunan kanalizasyon baca kapaklarını (rögar) yeni tasarım rögar kapaklarıyla değiştirmeye başladı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz