Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat'la Kozmoz'dan Dünya'ya 12 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü;

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 12 Nisan Cuma: (Friday) Venüs Günü;

-

Baharın tatlı yorgunluğu üzerimizdeyken şimdiden tatil planları yapmaya başladık bile; Güneşin özlediğimiz sıcaklığını ve yaşam enerjisini artık yeterince hissetmeye başlayacağız sanırım.

Bugün motivasyonumuzu güçlü tutabilmek için bedensel ve ruhsal sağlığımıza her zamankinden fazla özen göstereceğiz. Yaşamı kaliteli konuma getirebilmek bizim elimizde. Beslenme alışkanlıklarımız, aldığımız oksijenin değeri, miktarı ve doğayla ne kadar haşır neşir olduğumuz sağlığımız için önemli unsurların başında yer alıyor.  Arada sırada şehir hayatından uzaklaşmak, toprakla, bitkilerle uğraşmak, bütünleşmek, bu alışkanlıkları çocuklarımıza da aşılamak yaşam enerjimizi güçlendireceği gibi nereden geldiğimizi ve aidiyetimizi bize hatırlatacaktır. Bugün kendimizi özgür bırakalım, rüzgar ne tarafa eserse o yöne savrulalım, huzurlu ve rahat.

Günün Şanslı Burçları : Yengeç, oğlak
Sayısı : 1
Saatleri : 16.00-19.00 arası.  
Enerjisi : Su 
Ağırlıklı Renkleri : Beyaz ve tonları olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Cep telefonlarından yansıyan mavi ışık uyku düşmanı

Gece saatlerinde ve sadece karanlıkta uyurken salgılanabilen melatonin hormonu da mavi ışık nedeniyle salgılanamaz hale geliyor.