Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya – 12 NİSAN 2018 Jüpiter Günü

0
110

12 NİSAN 2018 Jüpiter Günü; Birçok kere tekrarlayıp ama sonuç alamadığımız ya da herhangibir konuyla ilgili uzun zamandır sonuç almayı beklediğimiz gelişmelere karşı bugün hazırlıklı olalım.

12 NİSAN 2018 Jüpiter Günü, hayatımızla ilgili önemli saydığımız konuların, insanların artık değişim sürecine girdiğini ve bizim de süregelen yaşamımızda birtakım gerekli olan değişimleri gerçekleştirmemiz gerektiğini unutmayalım. Bugün yakın çevremizde sağlık problemi yaşayan aile büyüklerimiz ya da arkadaşlarımızı ziyaret edeceğiz ve onların bir an önce iyileşmeleri için dua edeceğiz, pozitif enerji vereceğiz.

Sanatın herhangibir branşına karşı yeteneğimiz var ise bugün sergilemenin ve açığa çıkartmanın tam zamanı.

Hislerimiz kuvvetli, önsezi yeteneğimiz kendini gösteriyor. Girişimde bulunacağımız durumları, karşımıza çıkacak olayları iç sesimizi dinleyerek yerinde ve zamanında kararlar verebiliriz.

İşyerimizde ya da ev içerisinde karışık durumlar ya da karşımıza çıkacak plansız, programsız gelişmelere karşı hazırlıklı olalım. Jüpiter enerjisi şansımızın yerinde olduğunu ve yapacağımız hamlelerde önümüzün açık olacağını gösteriyor, stressiz bir gün geçirmek bizim elimizde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz