Ana Sayfa Astroloji & Burçlar VUSLAT’LA KOZMOZ’DAN DÜNYA’YA -11 Ocak Cuma 2019 (Friday) Venüs Günü

VUSLAT’LA KOZMOZ’DAN DÜNYA’YA -11 Ocak Cuma 2019 (Friday) Venüs Günü

-

Ortak paylaştığımız yaşam alanı içerisinde, birbirimizin haklarına saygı duymak zorundayız.


Sürekli yarış halindeyiz, bir çoğumuz her konuda en ön sıralarda olmak istiyoruz ve kendimizi kurtarabilmek için ne gerekiyorsa yapıyor, bencilce davranışlar sergiliyoruz. Günün yenileyici, iyileştirici ve enerji dolu potansiyelini hissedelim ve gerektiği ölçüde değerlendirmeye çalışalım.

Zaman hızla akıp giderken, biraz olsun kafamızı kaldırıp etrafımızda neler olup bittiğini ve hayatımızla ilgili eksik kalan tarafları, süregelen sorunlarımızın kaynağını kendimize soralım ve cevap arayalım. Program yapma konusunda özgür ve kararlı bir davranış bütünlüğü içerisindeyiz. Eş dost toplantıları, haftanın yorgunluğunu gidermek için yapılacak faliyetler, yeni aşk arayışları ve kişisel zevklerimizi tatmin etmek için yoğunlaşacağımız dolu bir gün bizimle olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

İran: ABD kendi droneunu vurmuş olabilir

İran Dışişleri Bakanı Yardımcısı Abbas Irakçi, Trump’ın İran’a ait bir insansız hava aracının düşürüldüğü iddialarına