Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 11 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 11 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

-

Her gün yenileniyoruz; Karşımıza çıkan sürpriz gelişmeler, planlarımız dışında gelişen olaylar ve belki de hayat akışımızı değiştirecek birçok fenomen yaşamımızın önemli bir parçasını oluşturuyor.,

Kurguluyoruz, kontrol ediyoruz ve yönetiyoruz, bu özellikler bizi diğer canlılardan ayıran belirgin meziyetlerin sadece bir kısmını oluşturuyor. Geçmiş zamanlarda temelini attığımız, sabırla beklediğimiz ve artık sonuç almak için sona yaklaştığımız kişisel ya da ortak konular ile ilgili hatrı sayılır gelişmelerle karşılaşabiliriz. Günün güzel geçmesi için sıradanlıktan uzak, alışılmışın dışında yapacağımız organizasyonlar hem bizi hem de çevremizdekileri oldukça mutlu edecek.

Jüpiter’in etkin konumu para konularında şansımızın bol olacağını, ileriye dönük birtakım yatırımlar için girişimlerde bulunacağımızı ve aile bütçemizle ilgili birikimlerin, artırımların fazlasıyla işimize yarayacağını bize gösteriyor.

Günün Şanslı Burçları : İkizler, yay
Sayısı : 9
Saatleri : 15.00-18.00 ile 21.00-24.00 arası.  
Enerjisi : Ateş
Ağırlıklı Renkleri : Ateş kızılı olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

İlk Güneş enerjili İHA prototipini ortaya çıkardı

Dassault Systèmes, startup hızlandırma programı 3DEXPERIENCE Lab kapsamında önemli bir kilometre taşına ulaşıldığını duyurdu.