• Haberler
  • Yazarlar
Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 11 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 11 Nisan Perşembe: (Thursday) Jüpiter Günü;

-

Her gün yenileniyoruz; Karşımıza çıkan sürpriz gelişmeler, planlarımız dışında gelişen olaylar ve belki de hayat akışımızı değiştirecek birçok fenomen yaşamımızın önemli bir parçasını oluşturuyor.,

Kurguluyoruz, kontrol ediyoruz ve yönetiyoruz, bu özellikler bizi diğer canlılardan ayıran belirgin meziyetlerin sadece bir kısmını oluşturuyor. Geçmiş zamanlarda temelini attığımız, sabırla beklediğimiz ve artık sonuç almak için sona yaklaştığımız kişisel ya da ortak konular ile ilgili hatrı sayılır gelişmelerle karşılaşabiliriz. Günün güzel geçmesi için sıradanlıktan uzak, alışılmışın dışında yapacağımız organizasyonlar hem bizi hem de çevremizdekileri oldukça mutlu edecek.

Jüpiter’in etkin konumu para konularında şansımızın bol olacağını, ileriye dönük birtakım yatırımlar için girişimlerde bulunacağımızı ve aile bütçemizle ilgili birikimlerin, artırımların fazlasıyla işimize yarayacağını bize gösteriyor.

Günün Şanslı Burçları : İkizler, yay
Sayısı : 9
Saatleri : 15.00-18.00 ile 21.00-24.00 arası.  
Enerjisi : Ateş
Ağırlıklı Renkleri : Ateş kızılı olacak.

- Reklam -
Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

Güncel Haberler

İlginizi çekmeyebilir ‘özyazım’dır!

Benim gibi altmışlı yıllarda, Ali Püsküllüoğlu’nun “Öz Türkçe Sözlüğü”yle laf yarıştırmış, biri için “Selfie” özçekim ise “kendine yazım”da “özyazım” dır.

Anlaşmasız brexıt olur mu?

İngiltere’de yayınlanan Sunday Times gazetesi, İngiliz hükûmetinin hazırladığı anlaşmasız Brexit senaryosunu yayımladı.

Helal olsun size…

Geride bıraktığımız Kurban Bayramını geçmiş te olsa kutluyor, sağlık ve mutluluk içinde nicelerine ulaşmanızı diliyorum.

Titanyum Dioksit… Tehlike!

Şimdi birçoğumuz başlığa bakıp, bu sözde nereden çıktı? Bu maddenin ne tehlikesi var, diyebilirsiniz.

Erdoğan’ı zor kararlar bekliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, üzerinde baskılar hızla artmaya başladı.

Avcılar’da “Duvarsız ev”in kiracıları hak arayışında

Avcılar’da kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmesine karar verilen 4 katlı bina yıkılınca, bitişikteki binanın en üst katındaki iki dairenin duvarlarının olmadığı ortaya çıkmıştı.

Bu Haberler Kaçmaz

Bunları da beğenebilirsinBenzer Haberler
Tavsiye Ederiz