Ana Sayfa Astroloji & Burçlar Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 10 Nisan Çarşamba: (Wednesday) Merkür Günü

Vuslat’la Kozmoz’dan Dünya’ya 10 Nisan Çarşamba: (Wednesday) Merkür Günü

-

Araştırmacı, öğrenme ve keşfetme özelliğimiz çocuk yaşlarda başlıyor ve yaşadığımız süre boyunca hiç hız kesmeden devam ediyor.


Her yaşın ayrı bir güzelliği ve enerjisi olduğunu, birçok konuda kendimizi yetiştirerek, geliştirerek hayat tecrübesine sahip olduğumuzu ve bu doğrultuda amaçlarımızı, hedeflerimizi belirlediğimizi unutmayalım. Okuyarak bir şeyler öğrenmek, içeriğinde zevk aldığımız konular barındıran kitaplar satın almak ya da duygularımızı yazarak ifade etmek gibi hissiyatımız olabilir ve girişimlerde bulunabiliriz. Bugün hararetli tartışmalar, karşımızdakileri anlamaya çalışmak ya da bir şeyleri anlatabilmek için fazlasıyla efor sarfetmek gibi reaksiyonlarımız olabilir. Gün içerisinde haberleşme, karşılıklı bilgi aktarımları, kişisel ve özel paylaşımlar gibi etkileşimler bizimle olacak.

Günün Şanslı Burçları : İkizler, yay
Sayısı : 5
Saatleri : 15.00-21.00 arası.  
Enerjisi : Hava 
Ağırlıklı Renkleri : Nefti yeşil olacak.

SONSÖZ YORUMLARI

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Vuslat Olcaydu
Vuslat Olcayduhttps://sonsoz.com.tr
2004 yılında İngiltere'de bulunan Mayo School of Astrology okuluna bağlı eğitmen, profesyonel, yüksek astrolog Sadi Tepeköy'den astroloji mühendisliği diplomasını aldı. 2013 yılından itibaren, dünyamızda antik çağlardan bu zamana kadar yaşanan ufo fenomenleriyle ilgili bilgi ve bulguları araştırmaya başladı. Şimdi Sonsöz Gazetesi'nde yazıyor...

Bu Haberler Kaçmaz!

Google blog servisini kapatıyor

Google, blog yönetim aracı olarak bilinen Blog Compass isimli uygulamasını çok fazla ilgi görmediği gerekçesiyle kapatma kararı aldı.