Yeni bir aya merhaba diyoruz. Zorlu şartlar, karamsarlıklar ve problem dolu günler artık geride kaldı. İlkbahar tüm coşkusu ve heyecanıyla bize göz kırpıyor.

Mevsim geçişleri birtakım değişimlerde, yenilenmemizde ve motivasyonumuzun güçlenmesinde büyük rol oynuyor.

Venüs’ün güçlü etkisi bugün iyimser, cesaretli ve bir o kadar da sağlam bir konumda olduğumuzu gösteriyor. Heyecanımızı, sevincimizi sevdiğimiz insanlarla paylaşabilir ve varlıklarının hayatımızdaki değerli katkılarını bir kez daha anımsayabiliriz. Bugün birçok girişim ve yeni başlangıçlar için oldukça şanslı ve aydınlık bir gün. Değerlendirmelerimizde, kararlarımızda ve seçimlerimizde detayları atlamadan, ne istediğimizi bilen bir pozisyonda olacağız. Sağlıklı kalabilmek için yapmak istediğimiz sporu belirlemek, ilgili kişilerden profesyonel yardım almak ve bir spor merkezine yazılmak gibi  girişimlerimiz olabilir. Gün içerisine sosyal aktivitelerimize ağırlık verelim.

  • Günün Şanslı Burçları : Oğlak, yengeç
  • Sayısı : 7
  • Saatleri : 10.00-16.00 arası.  
  • Enerjisi : Toprak  
  • Renkleri : Buğday sarısı olacak.

1 Yorum

  1. Vuslat efendi vuslat 2fendi leylegi sen havada gördun galuba.nw ilk bahari ne bahari adamin çamlicada götü donuyor.ustune ustluk hayat pahaliligi ve issizlik adamin donunu siyiriyor.adamin götü istanbulda açik kaliyor.birlik beraberlikten bahsadenler refahi paylasmaya gelince göz bebekleri buyüyor.herkez olmuş nalanci keseri kimse bir bana bir sana demiyor.ama duygulari istismar etmeye gelince mangalda su birakmiyor.vuslat nabet nasilsin vudlatcan keyifler be alende angarada hava nasil.angarali turgut ne alemde hadi kendine iyi bak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz