Vatandaşların evine konuk oldular

0
230

Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin ile birlikte Mamaklı vatandaşların evlerine konuk olarak dua ve destek istedi.

İlk olarak Şehit Cengiz Topel Mahallesi’nde Baydan ve Ongun ailesini ziyaret eden Şahin ve Akgül ardından, General Zeki Doğan Mahallesi’nde oturan Zöhre Sancaktar ve Türközü Mahallesi sakinlerinden Sevgi Demir ve Bircan Kurtalan’ın kapısını çaldı. Ziyaretler sonunda Şahin ve Akgül “Güçlü Türkiye yolunda Sayın Cumhurbaşkanımızın sözlerini yerine getirerek, sıkmadık el, çalmadık kapı, tebessüm etmedik yüz bırakmayacak şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz“ dedi.

Daha çok çalışma zamanı

24 Haziran seçimlerinin hem ülke hem de bölge açısından önemli bir seçim olduğunun altını çizen AK Parti Ankara Milletvekili Fatih Şahin, “Bugüne kadar 16 yıldır var gücümüzle teşkilatlarımızla çalıştık. Şimdi daha çok çalışma zamanı” dedi.

- Reklam -

Öncelik gönül kazanmak

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile vatandaşların dertlerine ortak olduklarını belirten Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, önceliklerinin gönülleri kazanmak olduğunu söyledi. Mamak’a hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarının altını çizen Akgül, “Çat kapı ev ziyaretlerimiz sürüyor. Hemşerilerimizin samimiyetlerine, hikayelerine ortak oluyoruz. Bizim önceliğimiz insanımızın gönlünde yer almak” dedi.

Yönetenler kapımızda

Çat kapı ziyaretler ile misafir oldukları vatandaşlarla yakından ilgilenen ve taleplerini dinleyen Şahin ve Akgül, ailelerin çocukları ile de yakından ilgilenerek, oyuncak hediye etti. Çat kapı ziyaretten duyduğu mutluluğu ve şaşkınlığı dile getiren 3 çocuk annesi Afife Baydan, “Çok sevindik, heyecanlandık, memnun olduk. Bizi yönetenlerin kapımıza gelmesi çok mutlu edici bir durum. Bu ziyaretle çocuklarım da sevindi. Çok güzel bir davranış” dedi.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz