Üzülmez: Şerefimle ve onurumla mücadele ediyorum

0
201

Gençlerbirliği’nin  başarılı teknik direktörü İbrahim Üzülmez:  “Ben oyunculuğumda da şerefimle mücadele ettim şimdi de şerefimle ve onurumla mücadele ediyorum” dedi.

Gençlerbirliği’nin başarılı teknik direktörü İbrahim Üzülmez, Beşiktaş karşısında alınan 1-0’lık mağlubiyet ile ilgili olarak yaptığı gündem yaratan değerlendirmede ‘şeref ve onur” vurgusuna değindi.
Üzülmez açıklamasında, “İyi bir maç oynadık. Beşiktaş da iyi oynadı. Elimizden geleni yaptık. Oyunu 60-65’e kadar tutabilseydik farklı bir sonuç da çıkabilirdi. Defansif anlamda sonuna kadar memnunum ama ofansif anlamda daha iyi çıkarabilsek farklı bir sonuç olabilirdi. Uğur’un şutu vardı o önemliydi. Yapacak bir şey yok. 4 hafta kazanan bir takım vardı. Bunu sürdüremedik ama iyi mücadele ettik. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum. İyi oynadılar kazandılar. Bu arada ‘Beşiktaş eski kaptanı Beşiktaş’a karşı görev yapıyor’, ‘Galatasaraylı eski oyuncu hoca olarak Galatasaray’a karşı mücadele ediyor’ şeklindeki suni gündemler yaratılmaya çalışılmasın. Bu takımı bir haftadır bu maça hazırlıyordum. Şimdi de sonraki maça hazırlamak için uğraşacağım. Ben oyunculuğumda da şerefimle mücadele ettim şimdi de şerefimle ve onurumla mücadele ediyorum” ifadelerini kullandı.

- Reklam -
- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz