Ustalık belgesi sorulmayacak

0
369

Ankara  Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner ve beraberindeki birlik yönetimi, Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Koyuncu’yu makamında ziyaret etti. ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Koyuncu’dan yürütülen oda çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Koyuncu’ya başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, “Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin özünde Ankara esnaf ve sanatkar teşkilatımıza hizmet anlayışı vardır. Bu nedenle Ankara’da faaliyet gösteren odaların da önceliği hep esnaf ve sanatkârlarımız olmuştur.  Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odamız da üyelerine yönelik samimi ve doğru hizmet anlayışı içerisinde gayretli bir şekilde çalışmaktadır. Üye sayısının artması olumlu bir gelişmedir. Her geçen gün üye sayısı artan odamızın aynı zamanda hizmet kalitesinin de artmasını gerçekten takdirle karşılıyorum. Bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz.”  dedi.
Alışveriş merkezlerine ilişkin düzenlemeyi de içeren Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun Tasarısı’nın yürürlüğe girdiğini hatırlatan Başkan Yiğiner, “Artık, esnaf ve sanatkârlar odalarında sicile kayıt sırasında, ustalık belgesi aranmayacak.  Dolayısı ile bu gelişmenin devamında odalarımızın üye sayıları artacak; odalarımız daha da güçlenecektir. Güçlü odalarla esnaf ve sanatkârımıza daha kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.”  ifadesini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İlhan Koyuncu da üye sayılarının her geçen gün artarak 2 bine yaklaştığını vurgulayarak, yeni katılımlarla güçlerine güç kattıklarını söyledi.
Koyuncu, “Başkanımız Mehmet Yiğiner, örnek teşkil edecek başarılı çalışmalara imza atmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz